سبد خرید شما خالی است.

وب سایت های کلاهبردار در حوزه بورس

ما قصد نداشتیم وب سایت های کلاهبردار و بی سواد که با محصولات کپی دیگران مردم را فریب می دهند اینجا معرفی نماییم اما بدلیل اینکه این یک مورد وقاحت به حد اعلی رسانده بودند ابتدا منکر شدند بعد اعتراف کردند که شکایت نکنید دوباره مثلا اعترافات را حذف کردند باز انکار و وقاحت تا حدی بود که برنامه جدیدی را برای کلاهبرداری داشتند ناچارا پس از هماهنگی با دفتر حقوقی بخشی از مستندات را بدلیل اینکه 4نفر خریدار فریب خورده هم مدارک ارسال نمودند را در اینجا درج می نماییم.

لطفا به دوستان و اشنایانتان بسپارید.

این شخصی کلاهبردار کسی نیست به اسم امراله شیخی نامی در برازجان با دو وب سایت https://dackeh.com/ و بورس لرن  که برای فریب مردم دوتا وب سایت راه انداختند که برای هردو سعی کرده اند مردم را با اینماد جعلی فریب دهند.و با درج نظرات جعلی و درج اعداد بالا بعنوان خریداران دوره ها!!! مردم را فریب می دهد.

البته جون ما فیلم گرفتیم و مدارک  مستند هست  بطور کامل معرفی می کنیم.

ایشان که فاقد هر گونه تحصیلات و سواد در حوزه بورس و کسب و کار اینترنتی هست سعی کردند  فیلم ها و جزوات رایگان در اینرتنت بصورت پکیج با قیمت چندصد هزارتومان بفروشند.

مثلا در بخشی از پکیج آموزشی فایل های رایگان خود مفید تریدر می فروشند.

وی اینقد ناشی می باشد که حواسش نیست اندیکاتورهای ما لینک دارند و بعد با تغییر نام اندیکاتور قفل فعال می شود و اندیکاتور کار نمی کند

وی یکی از اندیکاتورهای ما را با تغییر نام به قیمت 190 هزارتومان برای فروش گذاشته هست اما چنان ناشی می باشد که حواسش به لینک نبوده!

اینجا اسم اندیکاتور به اسم سایتش تغییر داده  وی بعد دیده از طریق بورس ملت راحت فریب می خورند یک وب سایت دیگر بنام بورس لرن راه انداخته؟ اما حواسش به لینک نبوده

در جواب ما ابتدا منکر شدند بعد اعتراف کردند بعد گفتند خودما اندیکاتور سفارش دادیم؟ در جواب اینکه در ایران کسی نیست این کار انجام بده ناچارا گفتند اندیکاتورهای رایگان خود متاتریدر؟ اما ظاهرا حواسش نیست اندیکاتورای رایگان دوباره بفروشند مجازاتش چند برابره بعد همزمان یک تصویر جعلی از گفتگوها با کسی که اندیکاتور نوشته فرستادن که گفته عجب استراتژی؟ اخه نفهم ما سی سال درس خوندیم 14 سال تدریس کردیم سه نفر استاد در استراتژیش موندیم بعد از 18 ماه اندیکاتور اخرمون هنوز باگ داره با کدوم سواد استراتژی می نویسین ؟

تا اینجا ما هنوز قصد شکایت و یا اطلاع رسانی نداشتیم اما وقتی بجای  پشیمانی و دست کشیدن از کلاهبرداری باز هم مصمم به فریب مردم از طریق دیگری (بقول خودشان سیگنال انلاین! ) دارند  وقتی همزمان 4 نفر مدارک مستند بفرستند تصمیم گرفتیم  اطلاع رسانی اش کنیم.

شماره تماس اگر دقت کنید دقیقا همان هست که در پایین سایت درج کرده است با وقاحت تمام

مدارک و مستندات از این فرد و افراد دیگر زیاد هستند امیدوارم درس گرفته باشند و از فریب و کلاهبرداری مردم دست بکشند و به شغل سرافتمندی روی بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.