هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سیستم تحلیل خودکار سهم 7-2 بازاردی جی

سیستم تحلیل خودکار سهم

برای اولین بارسیستم تحلیل خودکار سهم جهت تایید سیگنال های فیلتر طلایی و سیگنال های برنامه فیلترینگ طراحی و عرضه گردید اما برای خرید هر نمادی ، در صورت تایید توسط این سیستم بطور قطع از ضرر جلوگیری خواهد شد.

اندیکاتور هشداردهنده سیگنال سیستم تحلیل خودکار سهم  با اندیکاتور هشداردهنده سیستم 7 بازار دی جی یکی می باشد تفاوتشان در این می باشد که در سیستم 7 بازار دی اندیکاتور پیش بینی روند و اندیکاتور میانگین و اندیکاتور واگرایی مک دی وجود دارند ولی در این سیستم اندیکاتور واگرایی روانشناسی بازار و اندیکاتور شناسایی روند جایگزین شده اند. 

ولی برای تایید سیگنال های فیلتر طلایی نیازی نیست شرطهای همه اندیکاتور ها برقرار شود کافیست با یک نگاه مشاهده نمایید که آیا قیمت بالای خط اندیکاتور کیچی هست یا خیر؟ برای خرید مطمین قیمت باید بالای خط کیجی باشد و یکی از چند اندیکاتور زیر نیز آن را تایید کرده باشد.

بعد از اجرای این سیستم شما این اندیکاتورها را مشاهده خواهید کرد.

  • اندیکاتور روانشناسی بازار

-سیگنال های واگرایی این اندیکاتور بسیار معتبر می باشند اما اگر این اندیکاتور سیگنالی نداده بود اگر سهام مدنظر توسط فیلتر طلایی نوسانگیری یا توسط برنامه فیلترینگ معرفی شده بود کافیست دو خط قرمز و آبی همزمان به سمت بالا در حرکت باشند. برای فروش بالعکس

-اگر خط قرمز به بالا حرکت می کرد و خط آبی به پایین یعنی اینکه سهم در حال استراحت می باشد و برای شکار منظر بمانید هر دو همزمان به سمت بالا حرکت کنند.

برای خرید بلندمدت باید دو خط آبی و قرمز هر دو بالای خط سیگنال یا خط صفر باشند.

  • اندیکاتور تشخیص روند
  • اندیکاتور شناسایی روند

اگر دو خط قرمز و خط اول آبی هر دو به سمت بالا در حرکت بودند و سهام جزو نمادهای پیشنهادی فیلتر و یا برنامه فیلترینگ بود نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

برای دیگر خریدها  مثلا خرید میانمدت و بلند مدت دو خط باید بالای خط صفر باشند.

اندیکاتورهشدار دهنده سیگنال کوتاهمدت مدت و بلندمدت

اندیکاتور هشدار سیگنال

این اندیکاتور به تنهایی یک سیستم بسیار معتبر می باشد ( هر چند برای پیشنهادات فیلتر طلایی یا برنامه فیلترینگ نیازی نیست حتما این سیگنال داده باشد)

بطور کلی سیگنال های با فلش آبی از هر جهت برای خرید معتبرند (حداقل 18 شاخص و استراتژی همزمان سیگنال را تایید نموده اند) اما برای پرهیز از نوسانات اصلاح قیمت می توانید با سیگنال فروش روزانه (ستاره زرد) از سهم خارج شوید دقت شود اگر این ستاره زرد ظاهر شد ولی دو خط آبی و قرمز اندیکاتور احساسات و یا دو خط قرمزو آبی اندیکاتور شناسایی روند بالای خط صفر بودند یعنی قیمت در محدوده اصلاحی می باشد و امکان برگشت سهم به روند صعودی زیاد می باشد. ولی اگر این خطوط پایین خط سیگنال یعنی خط صفر وسط بودند یعنی روند نزولی آغاز شده و حتما باید از سهم خارج شوید.

اگر هشدار روزانه (ستاره آبی کم رنگ) ظاهر شد قبل از خرید باید ببینید قیمت بالای خط کیجی قرار داشته باشد و یکی از دو اندیکاتور احساسات یا شناسایی روند نیز آن را تایید نموده باشد.

  • اندیکاتور کیجی
  • اندیکاتور کیجی

برای تایید سیگنال ها کافیست قیمت در حال عبور از خط کیجی و یا بالای این خط قرار داشته باشد و برای فروش بالعکس

  • اندیکاتور حمایت و مقاومت

اندیکاتور حمایت و مقاومت

این اندیکاتور خطوط حمایت و مقاومت را بصورت بسیار دقیقی ترسیم می نماید خط پایینی حمایت و خط بالایی مقاومت و خط وسط می تواند نقش حمایت یا مقاومت را داشته باشد.

این سیستم سود شما را تضمین می کند.

راهنمای نصب و کار با اندیکاتورهای بازاردی جی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *