هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اندیکاتور شناسایی سیگنال بازاردی جی

این اندیکاتور که روند را در شناسایی سیگنال ها در نظر می گیرد برای کوتاهمدت و حتی میانمدت بسیار مناسب می باشد اندیکاتور با استفاده از اندیکاتورهای پیشقرض متاتریدر5 مبادرت به تحلیل روند قیمتی و با دخالت عرضه و تقاضا و حجم زمان مناسب ورود و خروج به سهم را روی نمودار قیمت مشخص می نماید.

برای استفاده از این اندیکاتور  ان را بصورت رایگان دانلود کرده بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج نمایید و بعد از باز کردن متاتریدر۵ یا همان مفید تریدر گزینه فایل و سپس روی منوی باز کردن پوشه دانلود کلیک نمایید اگر زبان برنامه انگلیسی هست توصیه می شود از منوی view گزینه languoge را انتخاب سپس روی persian کلیک کنید

اگر دوست ندارید زبان فارسی باشد از منوی file گزینه open data folder را انتخاب نمایید.

حال پوشه MQL5 را باز کنید و سپس پوشه indicators را باز کنید حال فایلی که از حالت فشرده خارج کردید را اینجا منتقل نمایید. برنامه را بسته و مجددا باز نمایید.

اجرای اندیکاتورها

بعد از فراخوانی نماد مد نظرتان روی پنجره از منوی insert روی andicators و سپس روی custom کلیک کرده و بعد اندیکاتور دلخواه را پیدا کرده و روی ان کلیک نمایید تا اجرا شود( یا با زدن حرف اول اسم اندیکاتور از اندیکاتورهای سورت شده ان را پیدا نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *