هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شناسایی سیگنال سیستم 3 بازار دی جی

این سیتستم متشکل از سه اندیکاتور می باشد که اندیکاتور اصلی شناسایی سیگنال به تنهایی 11 نوع اندیکاتور را همزمان برای تشخیص سیگنال درگیر می کند

با وجود اینکه می توان دو اندیکاتور دیگر را همزمان در شروط شناسایی سیگنال اندیکاتور اصلی گنجاند اما از آنجا که دو اندیکاتور دیگر بسیار کاربردی می باشند و از آنها می توان در سایر سیستم های اختصاصی خود کاربر استفاده نمود بهتر بود که مجزا ارایه شوند.

اندیکاتورهای بکار رفته در این سیستم عبارتند از:

*  اندیکاتور سیستم 3 بازار دی جی

این اندیکاتور اصلی می باشد که در آن برای شناسایی سیگنال از شاخص های مختلفی همانند روند و میانگین ها و…… استفاده می شود.

اندیکاتور برآورد روند

روند را بطور بسیار دقیقی برآورد می کند

اندیکاتور ترسیم واگرایی rsi

رسم واگرایی ها برای بسیار از افراد شاید مشکلترین کاری باشد که حتی حرفه ای ها را ممکن است دچار اشتباه کند این اندیکاتور واگرایی ها را بطور دقیقی ترسیم کرده و کاربر می تواند از قسمت تنظیمات دوره زمانی را از سی روزه بدلخواه تغییر دهد تا واگرایی های میانمدت و بلندمدت را نیز داشته باشد.

همه اندیکاتورها به زبان فارسی بوده و کاربر می تواند از قسمت تنظیمات بازه و دوره های زمانی را تغییر دهد و از امکانات گسترده اندیکاتورها بطور مجزا نیز استفاده نماید.

نحوه استفاده: بعد از فعال کردن اندیکاتورها و سیستم ها و اجرای تمپلت بر روی سهم، روند صعودی سهم با خط آبی و روند نزولی با خط قرمز نشان داده می شود وسیگنال های خرید با فلش آبی رنگ مشخص می شوند

اگر هشدار خرید ظاهر شده بود و روند سهم صعودی (قیمت بالای خط آبی بود) و یا اگر هشدار خرید و هشدار تغییر روند همزمان ظاهر شدند زمان مناسبی برای خرید می باشد و همچنین اگر تغییر روند نزولی (خط قرمز بالای قیمت) آغاز شد برای کاهش ریسک از سهم خارج شوید.

همچنین واگرایی های پایین قیمت و بالای قیمت که بصورت کانال روی چارت قیمت هستند محدوده حمایت و مقاومت سهم را نشان می دهند.

اندیکاتورهای این سیستم نتیجه دو کار پژوهشی شش ماهه  جمعی از اساتید دانشگاه می باشند

نظرات (04)

 1. سارا مفید
  شهریور 8, 1398

  ما ایرانی ها همش دنبال انتقادیم اما در برابر کارخوب باید گفت دست مریزاد

  ارسال پاسخ
 2. حمید
  شهریور 9, 1398

  خسته نباشید

  ارسال پاسخ
 3. رها حیدری
  دی 5, 1398

  ضمن تشکر از محصولات بسیار عالی تان اول اینکه به کاربران توصیه می کنم پولشان را بابت اندیکاتورهای کپی شده در سایت های مشابه هدر ندهند اندیکاتورهای بازاردی جی واقعا مختص بازار ایران هستند دوم دو سوال داشتم
  سوال ۱: اندیکاتور شماره دو چه فرقی با یک و سه دارد؟
  سوال دوم : خود ۱ و ۳ از چه جهت باهم متفاوت هستند و کدام یک مهم تره؟

  ارسال پاسخ
  • superadmin
   دی 5, 1398

   فرق سیستم ها در شاخص ها می باشند برخی نمادها با سیستم 7 و برخی با سیستم 2 وووووو صددرصد مچ هستند شما ازمایشی همه سیستم ها را روی نماد امتحان کنید نگاهی به سیگنال های گذشته و روند قیمت بیندازید ببینید کدام سیستم دقیق تر سیگنال داده برای همیشه برای ان نماد از همین سیستم استفاده شود.

   ارسال پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *