سبد خرید شما خالی است.

این برنامه برای اولین بار با همفکری سه تیم بزرگ برنامه نویسی و اساتید علم اقتصاد و آمار طراحی گردیده  بطوری که کاربر را از هر سایت و یا خرید سبد و یا تحلیلی بی نیاز می کند چرا که اساتید و طراحان این برنامه این کار را برای شما انجام می دهند.

برنامه داده های جاری را  از سرور متاتریدر5  و داده های مربوط به شاخص های مد نظر را از سرور گلسهم دریافت می کند و در کمترین زمان ممکن همزمان با بررسی  کل بازار  کل نمادها را تک به تک تحلیل می کند و ابتدا به شما هشدار مناسب بودن خرید یا فروش نماد را صادر می کند و بعد از اینکه از هر لحاظ شرایط مورد نظر کامل شدند به شما هشدار خرید یا فروش را صادر می کند.

در این برنامه به هیچ عنوان تحلیل های شخصی مدیران دخالت ندارند بلکه فقط بر اساس واقعیت بازار تصمیم گیری می شود .

این برنامه برای هر بازاری  که داده هایش در متاتریدر5 قابل دریافت باشند کارآیی دارد.

مطمینا شما چه تحلیلگر حرفه ای باشید چه آماتور که حتی الفبای بورس را ندانید این برنامه به شما می گوید این نمادها با ضریب اطمینان 94 درصد  برای خرید یا فروش مناسبند  دقت شود که بزرگترین تحلیل گران حرفه ای بعد از تحلیل هر نمادی فقط تا 75 درصد می توانند نسبت به تحلیل شان مطمین شوند اما این برنامه با ضریب 94 درصد به شما الارم می دهد که برای 6 درصد مابقی کافیه نمادهای مورد نظر را با اندیکاتورهای سیگنال یاب بازاردی جی یا گلسهم یک بار بررسی نمایید.

از آنجا که در اندیکاتورهای قبلی افراد کلاهبرداری مثل سایت هایی  بنام دکه و بورس لرن (مدارک و مستندات مبنی بر سرقت برنامه ها موجود می باشند) محصولات ما و همکاران را باز فروش می کردند این برنامه بعد از ثبت  و اتصال به سرور عرضه می شود.

در تصویر روش کار را می بینید بعبارتی این برنامه هر کاربری را از سبد گردانی هم بی نیاز می کند. افرادی که خودشان فرصت یا سواد بورسی ندارند برای هر سبد گردانی مجبورند 30 درصد سودشان را به سبد گردان تقدیم کنند با این برنامه نیازی به این کار نخواهد بود.

حتی در این برنامه نیازی نیست که شما تک به تک نمادها را قراخوانی کرده کافیه روی استارت کلیک کنید و کار را به برنامه بسپارید.

برای تستش کافیه پیشنهادات یک روز را یادداشت کرده  و بعد از چند روز وضعیت ان نمادها را بررسی نمایید.

این برنامه همزمان هشدارها را به ایمیل شما  ارسال می دارد تا چنانچه ساعت معامله در محل کار تشریف دارید از قبل ویندوز را روی  ساعت  تنظیم نمایید تا بعد از اجرای خودکار برنامه سبدها را در ایمیل دریافت کرده و با ضریب اطمینان 94 درصد ان ها را با گوشی خریداری نمایید .

پیشنهاد سبد انلاین

هشدارهای قبل خرید با سبز و هشدارهای قطعی خرید با رنگ ابی و هشدارهای قبل از فروش با رنگ زرد و هشدارهای قطعی فروش با رنگ قرمز مشخص می شوند.

برنامه طوری طراحی شده است که اگر شما فقط نمادهای خاصی را روی  پنجره مارکت قابل نمایش کرده باشید برنامه فقط همان گروه را رصد می کند  و اگر بخواهید کل نمادها بررسی شوند کافیه با یک کلیک همه نمادها را قابل نمایش کنید.

این برنامه تماما با هوش مصنوعی و شبکه عصبی کار می کند.

برای اطمینان از کارایی برنامه نماد کچاد که هشدار اماده برای خرید صادر کرده (برای کسانیکه می خواهند مجددا تحلیل نمایند مدتی سریعتر از سیگنال قطعی این هشدار صادر می شود) را نگاهی می اندازیم.

چنانکه مشاهده می شود استراتژی 7 سیگنال قطعی صادر کرده است (توجه شود که دقت استراتژی ها خیلی خیلی بمراتب بهتر از حرفه ای ترین تحلیل گران می باشند که ساعت ها روی یک چارت باید کلنجار روند) و مقاومت بعدی 21631 توسط استراتژی 7 براورد گردیده که ان در محدوده یکی از مقاومت های فیبوناچی نیز می باشد علاوه بران 21630 تومان جزء اعداد رند می باشد  و از طرفی اندیکاتور پایین هم شرایط را تصدیق کرده است.

برنامه تحلیل هوشمند بورس

و یا نماد ددام بعنوان سیگنال فروش صادر شده است که علاوه بر تایید توسط استراتژی گلسهم با یک نگاه چشمی مطمین می شویم که سهم در چند روز اتی افت می کند  مهمترین دلیل ان واگرایی منفی اندیکاتور مک دی می باشد که البته اگر با دیگر اندیکاتورها و اسیلاتورها هم بررسی شود ان تایید می شود سیگنال دوم برای افت قیمت  الگوی بریش اینگولفینگ  روی روند صعودی می باشد که در کندل قبل قیمت نتواسنته سقف قبلی را بشکند و فشار عرضه چنان بوده که کل شمع  قبلی که خریداران قدرت بیشتری داشته اند را پوشانده و از ان مهمتر شمع دوجی بعد از الگوی مذکور می باشد و مطمینا اگر با هر ابزار دیگری هم تحلیل نماییم همین نتیجه بدست می دهد .اما اصولا کار اقتصاددان ها ارایه الگوها و استراتژی ها توسط سیستم می باشد تا نیازی نباشد فعال بورسی میلیون ها تومان خرج کلاس ها نماید که اخر بعد از حرفه ای شدن فقط 75 درصد احتمال موفقیت هست. که از این رو این استراتژی ها با قوی ترین تحلیل گران حرفه ای برتری دارند.

برنامه هوشمند تحلیل بورستوجه: تعداد کاربران ماهیانه برای این برنامه محدود می باشند درخواست تستی خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نموده تا بعد از عرضه برنامه  بر

ای شما ارسال گردد.

شما قبل از خرید هزینه ای نخواهید پرداخت بلکه با دریافت نسخه تستی از سود خریدهایتان آن را دریافت خواهید کرد.

نسخه تستی این برنامه فوق العاده را از سایت سازنده دانلود نمایید.

در حال حاضر فروش این محصول به بازاردی جی واگذار گردیده است.